
Dokładność odczytu 50 g przy zakresie 150 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 150 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS, szalka ze stali nierdzewnej 304, rama ze stali malowanej proszkowo, aluminiowy czujnik wagowy z IP65, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30848800 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 150 kg |
| Odczyt (d) | 50 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 500 mm x 400 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, liczenie sztuk, sumowanie, Ważenie dynamiczne / zatrzymanie wyniku na wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS, szalka ze stali nierdzewnej 304, rama ze stali malowanej proszkowo, aluminiowy czujnik wagowy z IP65, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową |
| Jednostki miary | gram; kilogram |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD z białym podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz (USB A-C) oraz opcjonalnie 4 baterie typu AA |
| Czas pracy na akumulatorze | 70 godzin na 4 bateriach typu AA |
| Komunikacja | W standardzie porty USB-C, RS232 oraz Minidin, do którego można podłączyć opcjonalny drugi port RS232 |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6976272570333 |
| Wymiary urządzenia | 608 mm × 400 mm × 871 mm |
| Wysokość opakowania | 87.100 cm |
| Długość opakowania | 60.800 cm |
| Szerokość opakowania | 40.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 13.500 kg |
| Waga urządzenia | 11.200 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_2500_Datasheet_PL_80776896_A.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30848843_Instruction-Manual_Defender-2500-Bench-Scale_2L_B.pdf |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Złącze RS232-USB OHAUS 1,5 m — konwerter do wag
SKU: 30304101

Złącze RS232-Ethernet OHAUS — konwerter wagi do sieci LAN
SKU: 30304102

Dodatkowy wyświetlacz AD7-MD
SKU: 30472063

DB9 Adapter Male to Male
SKU: 30692384

Drukarka igłowa SF-110B
SKU: 30708371

Kabel RS232 OHAUS do PC — do wagi i-DT33P
SKU: 80500525
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga OHAUS Defender 2500 D25P150B2L2PL-M 150 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 2 040,00 zł.1 815,60 złAktualna cena wynosi: 1 815,60 zł. Netto


Waga platformowa OHAUS Defender 2500 D25P150B2L2PL-M z legalizacją — maksymalny udźwig 150 kg, odczyt 50 g, RS232 i USB, platforma 500×400 mm.
Waga platformowa OHAUS Defender 2500 D25P150B2L2PL-M to legalizowane urządzenie handlowe o maksymalnym udźwigu 150 kg i odczycie 50 g. Platforma 500×400 mm ze stali nierdzewnej, wskaźnik na kolumnie z podświetlanym wyświetlaczem LCD. Komunikacja RS232 i USB umożliwia wygodną współpracę z komputerem. Zatwierdzona do użytku handlowego, idealna dla logistyki, spożywczej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















