
Dokładność odczytu 0.1 g przy zakresie 620 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 620 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Ważenie, Wyznaczanie Gęstości, Ważenie molowe.
| Numer Produktu | 30253077 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 620 g |
| Odczyt (d) | 0.1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 140 mm x 170 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Wyznaczanie Gęstości, Ważenie molowe |
| Konstrukcja wagi | Obudowa ABS , szalka nierdzewna, osłona ABS (tylko model 1mg ), hak do ważenia podłogowego, blokada transportowa, manualna blokada kalibracji, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| Jednostki miary | Newton; funt; funt:uncja; gram; uncja |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie), baterie 4 AA (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 120 godzin z baterii jednorazowych |
| Komunikacja | Złącze RS232, USB host, USB typu A, Bluetooth lub Ethernet (dostępne w akcesoriach) |
| Liniowość ± | 0.1 g |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629530206 |
| Wymiary urządzenia | 224 mm × 202 mm × 54 mm |
| Wysokość opakowania | 8.600 cm |
| Długość opakowania | 30.000 cm |
| Szerokość opakowania | 25.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 1.800 kg |
| Waga urządzenia | 1.675 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Scout-SKX_PL.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30269066.pdf |


Seria Wagi Techniczne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag SP — kabel szeregowy
SKU: 30268982

Złącze USB host Scout
SKU: 30268983

Złącze USB urządzenie Scout
SKU: 30268984

Złącze Ethernet Scout
SKU: 30268986

Zestaw piętrowaniax6 STX SPX SKX SJX/E
SKU: 30268987

Zestaw piętrowaniax1 STX SPX SKX SJX/E
SKU: 30268988
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Przenośna OHAUS Scout SKX621 620 g
Pierwotna cena wynosiła: 1 055,00 zł.938,95 złAktualna cena wynosi: 938,95 zł. Netto


Waga Przenośna OHAUS Scout SKX621, udźwig 620 g, odczyt 0,1 g, szalka 140×170 mm.
Waga Przenośna OHAUS Scout SKX621 — widok z przodu. Obudowa ABS, szalka nierdzewna, osłona ABS, hak do ważenia podłogowego, blokada transportowa, manualna blokada kalibracji oraz zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Szalka o wymiarach 140×170 mm, udźwig maksymalny 620 g, odczyt 0,1 g. Komunikacja: RS232, USB, Ethernet. Zastosowanie: laboratoria, edukacja, kontrola jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.





















