
Dokładność odczytu 1 mg przy zakresie 120 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 120 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: Graficzny, pełnokolorowy ekran wyświetlacza dotykowego VGA 109 mm z regulacją jasności przez użytkownika
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30253058 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 120 g |
| Odczyt (d) | 1 mg |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | Ø93 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1.5 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Ważenie zwierząt/dynamiczne, Sumowanie, Pomiar gęstości, Zapamiętywanie wskazania, Ważenie molowe |
| Konstrukcja wagi | Obudowa ABS i szalka ze stali nierdzewnej, osłona przeciwpodmuchowa (w modelach z odczytem 1mg), hak do ważenia podszalkowego, blokada transportowa, blokada menu i kalibracji, zabezpieczenie przeci |
| Jednostki miary | Newton; Jedn. użytkownika; gram; grain; karat; miligram; pennyweight; uncja; uncja (trojańska) |
| Wyświetlacz | Graficzny, pełnokolorowy ekran wyświetlacza dotykowego VGA 109 mm z regulacją jasności przez użytkownika |
| Zasilanie | Zasilacz AC (w zestawie) lub 4 baterie AA (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 6 godzin na bateriach jednorazowego użytku |
| Komunikacja | RS232, USB host, USB typu A, Ethernet lub Bluetooth® (w ofercie akcesoriów, kompatybilne tylko z systemem Android OS) |
| Liniowość ± | 0.003 g |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629530015 |
| Wymiary urządzenia | 222 mm × 202 mm × 103 mm |
| Wysokość opakowania | 12.900 cm |
| Długość opakowania | 30.000 cm |
| Szerokość opakowania | 25.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 1.660 kg |
| Waga urządzenia | 1.250 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Scout-STX_DS_PL_80775009_C.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/User_Guide_12-lan_STX_B_30269065_D.pdf |


Seria Wagi Techniczne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Złącze RS232 OHAUS 1,5m do wag SP — kabel szeregowy
SKU: 30268982

Złącze USB host Scout
SKU: 30268983

Złącze USB urządzenie Scout
SKU: 30268984

Złącze Ethernet Scout
SKU: 30268986

Zestaw do gęstości SKX STX SJX/E
SKU: 30269020

Walizka transportowa Scout
SKU: 30269021

Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Precyzyjna OHAUS Scout STX123 120 g
Pierwotna cena wynosiła: 2 805,00 zł.2 496,45 złAktualna cena wynosi: 2 496,45 zł. Netto


Waga Precyzyjna OHAUS Scout STX123, udźwig 120 g, odczyt 0,001 g. Seria Scout z obudową ABS i szalką ze stali nierdzewnej.
Waga Precyzyjna OHAUS Scout STX123 — widok z prawej. Waga wykonana z obudowy ABS i szalki ze stali nierdzewnej, wyposażona w osłonę przeciwpodmuchową, hak do ważenia podszalkowego oraz blokadę transportową. Posiada blokadę menu i kalibracji, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe, regulowane nóżki i podświetlaną poziomicę. Udźwig maksymalny 120 g, odczyt 0,001 g. Komunikacja: RS232, USB, Ethernet. Zastosowanie: produkcja przemysłowa, magazyn, logistyka, handel hurtowy. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.































