| Numer Produktu | 30314910 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 16 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.49 kg |
| Waga urządzenia | 0.49 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Frontier_5000_Rotor_Guide_PL_80776262_F.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do Sprzętu Laboratoryjnego — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wkładka redukcyjna 5x25ml D24.5mm RB 2/pk
Pierwotna cena wynosiła: 1 260,00 zł.1 121,40 złAktualna cena wynosi: 1 121,40 zł. Netto

Wkładka redukcyjna 5x25ml D24.5mm RB 2/pk — akcesoria do wirówek laboratoryjnych OHAUS marki OHAUS. Wysokość opakowania: 8.5 cm. Długość opakowania: 17 cm. Szerokość opakowania: 16 cm. Waga opakowania: 0.49 kg. Waga urządzenia: 0.49 kg. Karta katalogowa: https://dmx.ohaus.com/WorkArea/showcontent.aspx?id=4294997440. Dzięki starannej konstrukcji i trwałym materiałom, produkt zapewnia pełną kompatybilność z urządzeniami OHAUS. Kupując w CentrumWag.pl, masz pewność oryginalności i wsparcia technicznego. Zamów z dostawą w 2-3 dni robocze.

















