Wzorzec masy 1 kg wysokiej klasy dokładności E2 OIML R 111 — do kalibracji wag, weryfikacji metrologicznej i spełnienia wymagań systemów jakości.
Sprawdzi się w:
kalibracji wag precyzyjnych, weryfikacji wzorców klas F1 i F2, laboratoriów kontroli jakości

Dokładność odczytu E2 przy zakresie 1 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 30518022 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1 kg |
| Odczyt (d) | E2 |
| Środowisko pracy | Suche |
| Typ certyfikatu | Brak certyfikatu |
| Konstrukcja wagi | Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy |
| Wysokość opakowania | 12.070 cm |
| Długość opakowania | 24.130 cm |
| Szerokość opakowania | 12.070 cm |
| Czas dostawy | 2-30 dni robocze (zapytaj o dokładny czas: ohaus@centrumwag.pl) |
| Waga opakowania | 2.268 kg |
| Waga urządzenia | 1.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 8.001 cm |
Seria Wzorce Masy — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Wzorzec Masy OHAUS 1 kg, OIML E2 (1 kg,/E2)
Pierwotna cena wynosiła: 1 770,00 zł.1 575,30 złAktualna cena wynosi: 1 575,30 zł. Netto

Wzorzec masy 1 kg, OIML E2 — stal nierdzewna, tolerancje wg R 111.
Wzorzec masy 1 kg wysokiej klasy dokładności E2 OIML R 111 — do kalibracji wag, weryfikacji metrologicznej i spełnienia wymagań systemów jakości.
Co zyskujesz?
Sprawdzi się w:
kalibracji wag precyzyjnych, weryfikacji wzorców klas F1 i F2, laboratoriów kontroli jakości
Autoryzowany dystrybutor OHAUS — gwarancja 24 miesiące, serwis na terenie całej Polski. Wysyłka w 2-3 dni robocze, bezpłatnie.
















