Wzorzec masy 1kg wysokiej klasy dokładności E2 OIML R 111 z certyfikatem — do kalibracji wag z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Sprawdzi się w:
kalibracji wag precyzyjnych, weryfikacji wzorców klas F1 i F2, laboratoriów kontroli jakości

Dokładność odczytu E2 przy zakresie 1kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 80780302 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1kg |
| Odczyt (d) | E2 |
| Środowisko pracy | Suche |
| Typ certyfikatu | Certyfikat NVLAP |
| Konstrukcja wagi | Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy |
| Wysokość opakowania | 12.065 cm |
| Długość opakowania | 24.130 cm |
| Szerokość opakowania | 12.065 cm |
| Czas dostawy | 2-30 dni robocze (zapytaj o dokładny czas: ohaus@centrumwag.pl) |
| Waga opakowania | 2.268 kg |
| Waga urządzenia | 1.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 8.001 cm |
Seria Wzorce Masy — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Wzorzec Masy OHAUS 1kg, OIML E2, z certyfikatem (1kg/E2)
Pierwotna cena wynosiła: 1 985,00 zł.1 766,65 złAktualna cena wynosi: 1 766,65 zł. Netto

Wzorzec masy 1kg, OIML E2 z certyfikatem — identyfikowalność NIST.
Wzorzec masy 1kg wysokiej klasy dokładności E2 OIML R 111 z certyfikatem — do kalibracji wag z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Co zyskujesz?
Sprawdzi się w:
kalibracji wag precyzyjnych, weryfikacji wzorców klas F1 i F2, laboratoriów kontroli jakości
Autoryzowany dystrybutor OHAUS — gwarancja 24 miesiące, serwis na terenie całej Polski. Wysyłka w 2-3 dni robocze, bezpłatnie.

















