| Numer Produktu | 30553128 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 11 cm |
| Długość opakowania | 28 cm |
| Szerokość opakowania | 18 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 1100 g |
| Waga urządzenia | 990 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Frontier_5000_Rotor_Guide_PL_80776262_F.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do wirówek — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wkładka redukcyjna OHAUS D29MM 5x50ml FA do wirówki — 2 szt
Pierwotna cena wynosiła: 1 330,00 zł.1 183,70 złAktualna cena wynosi: 1 183,70 zł. Netto

Wkładka redukcyjna OHAUS D29MM do 5 probówek 50 ml (FA) o średnicy 29 mm. Zestaw 2 sztuk do wirówek OHAUS.
Wkładka redukcyjna OHAUS D29MM pozwala na jednoczesne wirowanie 5 probówek o pojemności 50 ml i średnicy 29 mm (typ FA) w kompatybilnych wirówkach OHAUS. Pięciokomorowa wkładka z szarą wewnętrzną wkładką i metalowym pinem montażowym zapewnia stabilne i symetrycznie wyważone ułożenie próbek. Zestaw zawiera 2 sztuki. Stosowana w laboratoriach analitycznych, badawczych, farmaceutycznych i przemysłowych. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















