
Wyświetlacz: Wyraźny wskaźnik gorącej powierzchni: zielona kontrolka świeci się, gdy urządzenie grzeje i miesza
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Wrzące ciecze, przygotowanie podstawowych próbek i roztworów, rozpuszczanie bufo….
| Numer Produktu | 30680275 |
|---|---|
| Typ urządzenia | Mieszadło |
| Rozmiar płyty | Ø13.5 cm |
| Materiał płyty | Stalowa |
| Maks. obroty | 1600 obr./min |
| Funkcje | Wrzące ciecze, przygotowanie podstawowych próbek i roztworów, rozpuszczanie buforów i odczynników, przygotowanie mediów, zagęszczanie próbek |
| Konstrukcja wagi | Wytrzymała metalowa obudowa, panel przedni PET, pokrętła sterujące, osobny wyłącznik ogrzewania, wbudowany uchwyt na pręt, łatwe do czyszczenia płyty powlekane żywicą, ceramiczne lub ze st |
| Wyświetlacz | Wyraźny wskaźnik gorącej powierzchni: zielona kontrolka świeci się, gdy urządzenie grzeje i miesza |
| Zasilanie | Proste sterowanie pokrętłem, mieszanie z prędkością do 1600 obr./min, zakres temperatury do 500°C (płyta ceramiczna) lub 380°C (płyta ze stali nierdzewnej powlekana ceramiką), przewód zasi |
| Komunikacja | N/A |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661826491 |
| Wymiary urządzenia | 264 mm × 163 mm × 101 mm |
| Wysokość opakowania | 14 cm |
| Długość opakowania | 33 cm |
| Szerokość opakowania | 25 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 3.3 kg |
| Waga urządzenia | 2.5 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |

Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Mieszadło e-G21ST04R 230V50Hz EU | — | — | — | 1 335,00 zł |
| Mieszadło e-G21ST07R 230V50Hz EU | — | — | — | 1 432,90 zł |
| Mieszadło magnetyczne 13,5 cm ze stali nierdzewnej z powłoką ceramiczną e-G21STRDS 230V50Hz EUaktualny | — | — | — | 1 290,50 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 10.2x10.2 cm ceramiczne e-G21HS04C 230V50Hz EU | — | — | — | 1 544,15 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 aluminiowe e-G71HSRDM 230V EU | — | — | — | 4 076,20 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 13.5 cm ze stali nierdzewnej z powłoką ceramiczną e-G21HSRDS 230V50Hz EU | — | — | — | 1 495,20 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 17.8x17.8 cm ceramiczne e-G71HS07C 230V EU | — | — | — | 4 338,75 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną 25.4x25.4 cm ceramiczne e-G71HS10C 230V EU | — | — | — | 6 541,50 zł |
| Mieszadło magnetyczne z płytą grzejną e-G21HS07C 230V50Hz EU | — | — | — | 1 664,30 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HP04C 230V EU | — | — | — | 1 263,80 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HP07C 230V EU | — | — | — | 1 348,35 zł |
| Płyta grzewcza e-G21HPRDS 230V EU | — | — | — | 1 214,85 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Listwa obrotowa 2.5 cm PTFE
SKU: 30400147

Listwa obrotowa 3.8 cm PTFE
SKU: 30400148

Listwa obrotowa 7 cm PTFE
SKU: 30400149

Listwa obr. 10 cm z pierś. obr PTFE
SKU: 30400150

Mieszadło magnetyczne Retriever
SKU: 30500598

Listwa obr. 3.8 cm z pierś. obr PTFE
SKU: 30726783
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Mieszadło magnetyczne 13,5 cm ze stali nierdzewnej z powłoką ceramiczną e-G21STRDS 230V50Hz EU
Pierwotna cena wynosiła: 1 450,00 zł.1 290,50 złAktualna cena wynosi: 1 290,50 zł. Netto






























