Wzorzec masy 5g klasy dokładności F1 OIML R 111 z certyfikatem — do kalibracji wag z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Sprawdzi się w:
kalibracji wag technicznych i przemysłowych, weryfikacji wzorców klasy F2, rutynowej kontroli metrologicznej

Dokładność odczytu F1 przy zakresie 5g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 5g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80780342 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 5g |
| Odczyt (d) | F1 |
| Środowisko pracy | Suche |
| Typ certyfikatu | Certyfikat NVLAP |
| Konstrukcja wagi | Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy |
| Wysokość opakowania | 11.430 cm |
| Długość opakowania | 22.860 cm |
| Szerokość opakowania | 6.985 cm |
| Czas dostawy | 2-30 dni robocze (zapytaj o dokładny czas: ohaus@centrumwag.pl) |
| Waga opakowania | 355.000 g |
| Waga urządzenia | 5.000 g |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 1.433 cm |
Seria Wzorce Masy — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Wzorzec Masy OHAUS 5g, OIML F1, z certyfikatem (5g/F1)
Pierwotna cena wynosiła: 339,00 zł.301,71 złAktualna cena wynosi: 301,71 zł. Netto

Wzorzec masy 5g, OIML F1 z certyfikatem — identyfikowalność NIST.
Wzorzec masy 5g klasy dokładności F1 OIML R 111 z certyfikatem — do kalibracji wag z pełną identyfikowalnością pomiarową.
Co zyskujesz?
Sprawdzi się w:
kalibracji wag technicznych i przemysłowych, weryfikacji wzorców klasy F2, rutynowej kontroli metrologicznej
Autoryzowany dystrybutor OHAUS — gwarancja 24 miesiące, serwis na terenie całej Polski. Wysyłka w 2-3 dni robocze, bezpłatnie.
















