
Dokładność odczytu F1 przy zakresie 5kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 5kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80780327 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 5kg |
| Odczyt (d) | F1 |
| Środowisko pracy | Suche |
| Typ certyfikatu | Brak certyfikatu |
| Konstrukcja wagi | Wzorce masy 1 g i większe są dwuczęściowe. Wzorce masy 500 mg i mniejsze są jednoczęściowe. Wzorce masy od 50 kg do 1 kg są wykonane ze stopu Troemner 8 lub stali nierdzewnej 316. Wzorce masy |
| Wysokość opakowania | 25.400 cm |
| Długość opakowania | 40.640 cm |
| Szerokość opakowania | 25.400 cm |
| Czas dostawy | 2-30 dni robocze (zapytaj o dokładny czas: ohaus@centrumwag.pl) |
| Waga opakowania | 7.712 kg |
| Waga urządzenia | 5.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 14.516 cm |
Seria Wzorce Masy — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Wzorzec Masy OHAUS 5kg, OIML F1 (5kg/F1)
Pierwotna cena wynosiła: 2 215,00 zł.1 971,35 złAktualna cena wynosi: 1 971,35 zł. Netto

Poszczególne wzorce masy Troemner OIML oferują najwęższe tolerancje, najniższą niepewność, a wszystkie powierzchnie są idealnie wypolerowane, aby spełnić lub przekroczyć wymagania projektowe i tolerancje OIML R 111. Wzorce masy OIML klasy E1, E2, F1 i F2 są produkowane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, w tym stopu Troemner 8, który oferuje ściśle kontrolowaną gęstość, niską podatność magnetyczną i odporność na korozję.

















