
Dokładność odczytu 5 g/10 g przy zakresie 60 kg/150 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 60 kg/150 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30444797 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 60 kg/150 kg |
| Odczyt (d) | 5 g/10 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 500 mm x 500 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; tona; uncja |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 (dostępny w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629532422 |
| Wymiary urządzenia | 665 mm × 500 mm × 934 mm |
| Wysokość opakowania | 0.235 cm |
| Długość opakowania | 0.994 cm |
| Szerokość opakowania | 0.680 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 26.500 kg |
| Waga urządzenia | 23.200 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52XW-EU — 1 sztuka
SKU: 30424023
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS D52XW150WQDX7-EU 150 kg, IP67
Pierwotna cena wynosiła: 8 069,00 zł.7 181,41 złAktualna cena wynosi: 7 181,41 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW150WQDX7-EU — zakres 60/150 kg, odczyt 5/10 g, platforma 500×500 mm, IP67.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW150WQDX7-EU to wodoodporna waga dwuzakresowa z platformą 500×500 mm ze stali nierdzewnej. Maksymalny udźwig wynosi 150 kg przy odczycie 20 g. Klasa szczelności IP67 zapewnia pełną ochronę przed pyłem i myciem ciśnieniowym. Wskaźnik wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz interfejsy RS232, USB i Ethernet. Przeznaczona dla magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.
















