
Dokładność odczytu 0.2 g/0.5 g przy zakresie 3 kg/6 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3 kg/6 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30444791 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3 kg/6 kg |
| Odczyt (d) | 0.2 g/0.5 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 305 mm x 305 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; tona; uncja |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 (dostępny w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629532347 |
| Wymiary urządzenia | 442 mm × 305 mm × 604 mm |
| Wysokość opakowania | 36.300 cm |
| Długość opakowania | 48.000 cm |
| Szerokość opakowania | 44.500 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 11.200 kg |
| Waga urządzenia | 9.900 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52XW-EU — 1 sztuka
SKU: 30424023
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS D52XW6WQDR6-EU 6 kg, IP67
Pierwotna cena wynosiła: 6 516,00 zł.5 799,24 złAktualna cena wynosi: 5 799,24 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW6WQDR6-EU — zakres 3/6 kg, odczyt 0,2/0,5 g, platforma 305×305 mm, IP67.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW6WQDR6-EU to precyzyjna, wodoodporna waga dwuzakresowa z platformą 305×305 mm ze stali nierdzewnej. Maksymalny udźwig wynosi 6 kg przy odczycie 1 g. Klasa szczelności IP67 gwarantuje pełną ochronę przed pyłem i wodą. Wskaźnik wyposażony w klawiaturę numeryczną i wyświetlacz LCD, interfejsy RS232, USB i Ethernet. Dedykowana dla magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















