
Dokładność odczytu 100 g przy zakresie 300 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 300 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik z IP66 w obudowie ze stali nierdzewnej, szalka ze stali nierdzewnej 304, rama ze stali malowanej proszkowo, aluminiowy czujnik wagowy, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30685268 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 300 kg |
| Odczyt (d) | 100 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 650 mm x 500 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie kontrolne, Liczenie sztuk, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Miernik z IP66 w obudowie ze stali nierdzewnej, szalka ze stali nierdzewnej 304, rama ze stali malowanej proszkowo, aluminiowy czujnik wagowy, regulowane gumowe nóżki z powłoką antypoślizgową |
| Jednostki miary | Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Wyświetlacz | 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym oraz akumulator (w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin na akumulatorze |
| Komunikacja | W standardzie złącze RS232 (na płycie głównej) i opcjonalne porty USB lub Ethernet |
| Warunki pracy | -10°C – 40°C, 85% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661825111 |
| Wymiary urządzenia | 787 mm × 500 mm × 922 mm |
| Wysokość opakowania | 23.500 cm |
| Długość opakowania | 101.500 cm |
| Szerokość opakowania | 68.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 24.612 kg |
| Waga urządzenia | 23.112 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_3000_Standard_Scale_Datasheet_PL_807767020_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/30696555_A_D3000-Base-user-manual_EU_12L.pdf |





Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Port Ethernet OHAUS TD52 — moduł komunikacyjny SST
SKU: 30429666

Zestaw kółek SST Defender Series
SKU: 30616409

Interfejs USB OHAUS DT33 do wagi i-DT33 — zestaw montażowy
SKU: 30699120

Osłona ochronna OHAUS i-DT33 (5 sztuk)
SKU: 30699121

Kabel RS232 9 Pin OHAUS do PC — do wagi i-DT33XW
SKU: 80500552
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 D33XW300B1X2EU 300 kg
Pierwotna cena wynosiła: 3 088,00 zł.2 748,32 złAktualna cena wynosi: 2 748,32 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 Hybrid D33XW300B1X2EU, zakres 300 kg, odczyt 100 g, platforma 650×500 mm, interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 3000 Hybrid D33XW300B1X2EU to solidna waga przemysłowa z platformą ze stali nierdzewnej 650×500 mm i maksymalnym udźwigiem 300 kg. Odczyt 100 g i podświetlany wyświetlacz LCD zapewniają niezawodność w każdych warunkach pracy. Komunikacja przez RS232, USB i Ethernet umożliwia integrację z systemami zarządzania magazynem. Dedykowana do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.



















