
Dokładność odczytu 1 g przy zakresie 15 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 15 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Platforma, kolumna oraz uchwyt montażowy wykonane ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty nierdzewny czujnik wagowy z IP68/IP69K, miernik w obudowie z poliwęglanu (IP68/IP69K)
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30608729 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 15 kg |
| Odczyt (d) | 1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 300 mm x 300 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68;IP69k |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk z optymalizacją APW, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Liczenie kontrolne, Ważenie dynamiczne/wstrzymywanie wyświetlacza |
| Konstrukcja wagi | Platforma, kolumna oraz uchwyt montażowy wykonane ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty nierdzewny czujnik wagowy z IP68/IP69K, miernik w obudowie z poliwęglanu (IP68/IP69K) |
| Jednostki miary | Tony metryczne; Gram; kilogram; funt; funt:uncja; uncja |
| Wyświetlacz | 6-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 45 mm |
| Zasilanie | 6 baterii typu D (LR20) (w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 1600 godzin pracy na bateriach jednorazowych |
| Komunikacja | Opcjonalny zestaw z obsługą podczerwieni (IR) do pobierania danych z miernika bez otwierania obudowy; protokół GLP/GMP z zegarem czasu rzeczywistego |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661829713 |
| Wymiary urządzenia | 596 mm × 300 mm × 129 mm |
| Wysokość opakowania | 38.000 cm |
| Długość opakowania | 49.000 cm |
| Szerokość opakowania | 45.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 14.500 kg |
| Waga urządzenia | 13.500 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_6000_Scale_Datasheet_PL_80777025_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Kabel przedłużający 9 metrów D52
SKU: 30424409

Port podczerwieni OHAUS DT61 do wagi i-DT61 — IR USB
SKU: 30572910

Zestaw kółek SST Defender Series
SKU: 30616409

Przedłużenie kabla LC 3.5m D52
SKU: 30803566
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61PW15K1R5 15 kg
Pierwotna cena wynosiła: 10 602,00 zł.9 435,78 złAktualna cena wynosi: 9 435,78 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61PW15K1R5: udźwig 15 kg, odczyt 5 g, klasa IP68/IP69k, platforma 300×300 mm do produkcji przemysłowej.
Waga Platformowa OHAUS Defender 6000 D61PW15K1R5 to hybrydowe urządzenie ważące o maksymalnym udźwigu 15 kg i odczycie 5 g. Kompaktowa platforma 300×300 mm ze stali nierdzewnej zapewnia precyzję ważenia w wymagających warunkach. Klasa szczelności IP68 i IP69k umożliwia dokładne mycie pod wysokim ciśnieniem zgodnie z wymogami HACCP. Trwała konstrukcja sprawdza się w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Idealna do kontroli jakości i ważenia produktów w wilgotnych środowiskach. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















