
Dokładność odczytu 0.5 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Terminal w obudowie ze stali nierdzewnej z IP68, platforma ważąca ze stali nierdzewnej, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68, możliwość montażu fundamentowego
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30525442 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 kg |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 1000 mm x 1000 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68 (Miernik)/IP67 (Pomost) |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Terminal w obudowie ze stali nierdzewnej z IP68, platforma ważąca ze stali nierdzewnej, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68, możliwość montażu fundamentowego |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD z białym podświetleniem LED, 256 x 80 pikseli |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz zprzewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232, karta MicroSD oraz zegar czasu rzeczywistego do obsługi GLP/GMP (dostępne w standardzie). Opcje: port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, drugi port RS232, wyjście analogowe (4-20 m |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661826033 |
| Wymiary urządzenia | 1000 mm × 1000 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | ok 2-3 tygodnie |
| Waga opakowania | 98 kg |
| Waga urządzenia | 98 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-5000-Floor-Scale-Datasheet-PL_80776333_C.pdf |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rampa najazdowa 1000mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015474

Rama do montażu fundamentowego 1000x1000mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015494

Mocowanie podłogowe rampy (2 sztuki) Stal Nierdzewna DF-F1
SKU: 22015581

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF52XW1500G1R-M 1500 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 18 810,00 zł.16 740,90 złAktualna cena wynosi: 16 740,90 zł. Netto


Nierdzewna waga pomostowa OHAUS DF52XW1500G1R-M 1500 kg z legalizacją, platforma 1000×1000 mm, ochrona IP67 oraz interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS DF52XW1500G1R-M to nierdzewna waga pomostowa z serii Defender 5000 Washdown z legalizacją, przeznaczona do zastosowań handlowych i przemysłowych. Platforma ze stali nierdzewnej 1000×1000 mm zapewnia odczyt 0,5 kg przy udźwigu 1500 kg. Klasa ochrony IP67 zapewnia odporność na intensywne mycie. Interfejsy RS232, USB i Ethernet umożliwiają integrację z systemami ERP i WMS. Idealna dla magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















