
Dokładność odczytu 1 kg przy zakresie 3000 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3000 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Legalizacja — dopuszczona do obrotu handlowego
Waga posiada legalizację (Tak), spełnia wymagania prawnej kontroli metrologicznej. Może być stosowana w handlu, przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie wymagana jest urzędowa weryfikacja pomiarów.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 30525432 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3000 kg |
| Odczyt (d) | 1 kg |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 1500 mm x 1250 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661829942 |
| Wymiary urządzenia | 1500 mm × 1250 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | ok 2-3 tygodnie |
| Waga opakowania | 179 kg |
| Waga urządzenia | 179 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-5000-Floor-Scale-Datasheet-PL_80776333_C.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rama do montażu fundamentowego 1250x1500mm Malowana DF-F1
SKU: 22015394

Rampa najazdowa 1250mm Malowana DF-F1
SKU: 22015466

Mocowanie podłogowe rampy (2 sztuki) Stal Malowana DF-F1
SKU: 22015499

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF52P3000F1LX-M 3000 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 14 110,00 zł.12 557,90 złAktualna cena wynosi: 12 557,90 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS DF52P3000F1LX-M — maksymalny udźwig 3000 kg, odczyt 1 kg, platforma 1500×1250 mm, z legalizacją.
Waga Platformowa OHAUS DF52P3000F1LX-M to waga pomostowa z serii Defender 5000 o maksymalnym udźwigu 3000 kg i odczycie 1 kg. Model posiada legalizację, co umożliwia zastosowanie w handlu hurtowym i dystrybucji wymagających certyfikacji prawno-metrologicznej. Stalowa platforma 1500×1250 mm z malowanej stali zapewnia niezawodność przy ważeniu ciężkich ładunków przemysłowych. Wskaźnik TD52P z kolorowym ekranem dotykowym. Komunikacja RS232, USB i Ethernet. Idealna do magazynów, logistyki i produkcji przemysłowej. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















