
Dokładność odczytu 0.2 kg przy zakresie 600 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 600 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Terminal w obudowie ze stali nierdzewnej z IP68, platforma ważąca ze stali nierdzewnej, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68, możliwość montażu fundamentowego
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30525439 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 600 kg |
| Odczyt (d) | 0.2 kg |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 800 mm x 800 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68 (Miernik)/IP67 (Pomost) |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Terminal w obudowie ze stali nierdzewnej z IP68, platforma ważąca ze stali nierdzewnej, sumator z IP67, nierdzewne belki tensometryczne z IP68, możliwość montażu fundamentowego |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD z białym podświetleniem LED, 256 x 80 pikseli |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz zprzewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232, karta MicroSD oraz zegar czasu rzeczywistego do obsługi GLP/GMP (dostępne w standardzie). Opcje: port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, drugi port RS232, wyjście analogowe (4-20 m |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661826002 |
| Wymiary urządzenia | 800 mm × 800 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | ok 2-3 tygodnie |
| Waga opakowania | 61 kg |
| Waga urządzenia | 61 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-5000-Floor-Scale-Datasheet-PL_80776333_C.pdf |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rampa najazdowa 800mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015473

Rama do montażu fundamentowego 800x800mm Nierdzewna DF-G1
SKU: 22015493

Mocowanie podłogowe rampy (2 sztuki) Stal Nierdzewna DF-F1
SKU: 22015581

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF52XW600G1S-M 600 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 17 289,00 zł.15 387,21 złAktualna cena wynosi: 15 387,21 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS DF52XW600G1S-M 600 kg z legalizacją, odczyt 0,2 kg, platforma 800×800 mm, ochrona IP67, RS232/USB/Ethernet.
Nierdzewna waga platformowa OHAUS DF52XW600G1S-M z maksymalnym udźwigiem 600 kg, odczytem 0,2 kg i legalizacją do celów handlowych. Kompaktowa platforma 800×800 mm ze stali nierdzewnej jest idealna do pracy w ograniczonych przestrzeniach. Ochrona IP67 chroni przed wodą i pyłem. Terminal TD52XW z kolorowym wyświetlaczem dotykowym i portami RS232, USB oraz Ethernet ułatwia integrację z systemami zarządzania logistyką. Stosowana w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.














