
Wyświetlacz: Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Oddzielanie odśrodkowe, ogólne przygotowanie próbek, peletowanie komórek, oddzie….
| Numer Produktu | 30553036 |
|---|---|
| Funkcje | Oddzielanie odśrodkowe, ogólne przygotowanie próbek, peletowanie komórek, oddzielanie białek, oddzielanie kwasów nukleinowych, koncentracja komórek, separacja chemiczna, diagnostyka, przygotow |
| Konstrukcja wagi | Odporna na korozję komora ze stali nierdzewnej oraz pokrywa z poliwęglanu/ABS |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z podświetleniem |
| Zasilanie | Przystosowany do użycia z różnymi wirnikami oraz akcesoriami |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 2°C – 35°C, 80%RH, non-condensing |
| Wysokość opakowania | 59 cm |
| Długość opakowania | 78 cm |
| Szerokość opakowania | 67 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 92 kg |
| Waga urządzenia | 82 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 670 mm × 540 mm × 390 mm |

Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rotor kątowy 6x250ml FB ID
SKU: 30314821

Rotor Wychylny 2x3MTP w/ Pojemnik ID
SKU: 30314824

Rotor kątowy 6x85ml RB ID
SKU: 30314826

Rotor kątowy 4x85ml RB ID Hi
SKU: 30314827

Rotor kątowy 10x50ml FA ID
SKU: 30314829

Rotor kątowy 6x50ml RB ID Hi
SKU: 30314831

Rotor kątowy 20x10ml RB ID Hi
SKU: 30314833

Rotor kątowy 30x1.5/2.0ml ID Sealable
SKU: 30314836
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wirówka OHAUS FC5916 Frontier 5000 Multi Pro IVD 230V
Pierwotna cena wynosiła: 26 050,00 zł.23 184,50 złAktualna cena wynosi: 23 184,50 zł. Netto

Wirówka OHAUS FC5916 Frontier 5000 Multi Pro IVD 230V — profesjonalna wirówka o dużej wydajności do laboratoriów diagnostycznych i farmaceutycznych.
Wirówka OHAUS FC5916 z serii Frontier 5000 Multi Pro IVD to profesjonalna, wysokowydajna wirówka przeznaczona do intensywnych zastosowań laboratoryjnych i farmaceutycznych. Kompaktowa, lecz pojemna konstrukcja z solidną obudową stalową, cyfrowy panel sterowania oraz precyzyjna regulacja parametrów pracy zapewniają powtarzalne wyniki wirowania. Obsługuje szeroką gamę rotorów do różnych typów probówek. Dedykowana do laboratoriów diagnostycznych, przemysłu farmaceutycznego oraz instytutów badawczych wymagających niezawodnego sprzętu. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















































