| Numer Produktu | 30314917 |
|---|---|
| Wysokość opakowania | 8.5 cm |
| Długość opakowania | 17 cm |
| Szerokość opakowania | 16 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.57 kg |
| Waga urządzenia | 0.57 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Frontier_5000_Rotor_Guide_PL_80776262_F.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Akcesoria do wirówek — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wkładka redukcyjna OHAUS 10×1,6-7 ml D13mm Vac/Sar do wirówki 2/pk
Pierwotna cena wynosiła: 1 260,00 zł.1 121,40 złAktualna cena wynosi: 1 121,40 zł. Netto

Wkładka redukcyjna OHAUS D13mm Vac/Sar na 10 probówek Vacutainer 1,6-7 ml. Zestaw 2 sztuki. Do wirówek OHAUS w diagnostyce klinicznej.
Wkładka redukcyjna OHAUS D13mm Vac/Sar przeznaczona do probówek Vacutainer i Sarstedt o pojemności 1,6-7 ml i średnicy 13 mm. Kompatybilna z wybranymi rotorami wirówek OHAUS, gwarantuje bezpieczne prowadzenie próbek krwi i innych materiałów biologicznych podczas wirowania. Wykonana z trwałego polietylenu. Pomieści 10 probówek jednocześnie. Zestaw 2 sztuki. Niezbędne akcesorium w laboratoriach diagnostycznych, klinicznych i badawczych. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















