
Dokładność odczytu 0.01 g przy zakresie 311 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 311 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80000010 |
|---|---|
| Wymiary szalki | Ø89 mm |
| Zakres pomiarowy | 311 g |
| Odczyt (d) | 0.01 g |
| Środowisko pracy | Suche |
| Funkcje | Ważenie |
| Jednostki miary | %; gram |
| Liniowość ± | 0.01 g |
| Wysokość opakowania | 27.000 cm |
| Długość opakowania | 36.000 cm |
| Szerokość opakowania | 8.900 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 2.020 kg |
| Waga urządzenia | 2.020 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 360 mm × 166 mm × 249 mm |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Waga Mechaniczna OHAUS Dial-O-Gram™ and Cent-O-Gram™ 300 311-00 (311 g / 0.01 g)
Pierwotna cena wynosiła: 1 230,00 zł.1 094,70 złAktualna cena wynosi: 1 094,70 zł. Netto


Waga Mechaniczna OHAUS Dial-O-Gram™ and Cent-O-Gram™ 300 311-00 (311 g/0.01 g) — profesjonalna waga mechaniczna o zakresie 311 g, stworzona przez OHAUS — światowy lider w produkcji urządzeń pomiarowych. To to niezawodne rozwiązanie, idealne w zastosowaniach niewymagających zasilania elektrycznego.
Produkowany zgodnie z rygorystycznymi normami jakości, waga mechaniczna OHAUS wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją, intuicyjną obsługą i długowieczną budową. Parametry techniczne: Zakres pomiarowy: 311 g. Odczyt (d): 0.01 g. Środowisko pracy: Suche. Funkcje: Ważenie. Jednostki miary: %; gram. Liniowość ± : 0.01 g. Wysokość opakowania: 27.000 cm. Długość opakowania: 36.000 cm. Szerokość opakowania: 8.900 cm. Waga opakowania: 2.020 kg. Waga urządzenia: 2.020 kg. Solidna obudowa i zaawansowana elektronika gwarantują powtarzalność i dokładność pomiarów nawet w wymagających warunkach pracy.
Kupując w CentrumWag.pl — autoryzowanym dystrybutorze OHAUS — otrzymujesz gwarancję oryginalności, 24-miesięczną gwarancję producenta oraz profesjonalny serwis pogwarancyjny. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni model do Twoich potrzeb. Zamów z dostawą w 2-3 dni robocze.









