
Dokładność odczytu 0.1 g przy zakresie 2610 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 2610 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80252049 |
|---|---|
| Wymiary szalki | Ø150 mm |
| Zakres pomiarowy | 2610 g |
| Odczyt (d) | 0.1 g |
| Środowisko pracy | Suche |
| Funkcje | Ważenie |
| Jednostki miary | %; gram |
| Liniowość ± | 0.1 g |
| Kod EAN | 6971629532576 |
| Wymiary urządzenia | 451 mm × 161 mm × 168 mm |
| Wysokość opakowania | 45.000 cm |
| Długość opakowania | 60.000 cm |
| Szerokość opakowania | 54.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 3.175 kg |
| Waga urządzenia | 3.175 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Instrukcja obsługi (EN)
Seria Wagi Mechaniczne — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Junior TJ2611 2610 gaktualny | 2610 g | 0.1 g | — | 827,70 zł |
| Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Junior TJ611 610 g | 610 g | 0.1 g | — | 716,45 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Junior TJ2611 2610 g
Pierwotna cena wynosiła: 930,00 zł.827,70 złAktualna cena wynosi: 827,70 zł. Netto


Waga mechaniczna OHAUS Triple Beam Junior TJ2611 z trzema belkami pomiarowymi, udźwig 2610 g, odczyt 0,1 g, do laboratorium i szkoły.
Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Junior TJ2611 — widok z prawej. Waga mechaniczna z metalową podstawą i belką oraz szalką ze stali nierdzewnej. Udźwig maksymalny wynosi 2610 g, a odczyt 0,1 g, co zapewnia precyzyjne wyniki ważenia. Konstrukcja oparta na klasycznym mechanizmie trójbelkowym gwarantuje trwałość i niezawodność w codziennej pracy. Zastosowanie: edukacja, demonstracje, kontrola jakości.










