
Dokładność odczytu 0.1 g przy zakresie 2610 g
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 2610 g zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Ważenie.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 80251370 |
|---|---|
| Wymiary szalki | 147 mm x 147 mm |
| Zakres pomiarowy | 2610 g |
| Odczyt (d) | 0.1 g |
| Środowisko pracy | Suche |
| Funkcje | Ważenie |
| Jednostki miary | %; gram |
| Liniowość ± | 0.1 g |
| Kod EAN | 6971629532408 |
| Wymiary urządzenia | 451 mm × 161 mm × 168 mm |
| Wysokość opakowania | 23.600 cm |
| Długość opakowania | 32.000 cm |
| Szerokość opakowania | 21.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 3.800 kg |
| Waga urządzenia | 3.000 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Pojemnik na próbki
SKU: 80000053

Zestaw odważników, 2x1kg, 1x500g
SKU: 80780108

Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe do EX i PX
SKU: 80850000
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Pro TP2611 2610 g
Pierwotna cena wynosiła: 1 270,00 zł.1 130,30 złAktualna cena wynosi: 1 130,30 zł. Netto


Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Pro TP2611, udźwig 2610 g, odczyt 0,1 g, szalka 147×147 mm.
Waga Mechaniczna OHAUS Triple Beam Pro TP2611 — widok z prawej. Solidna konstrukcja obejmuje metalową podstawę i belkę oraz szalkę ze stali nierdzewnej o wymiarach 147×147 mm. Maksymalny udźwig wynosi 2610 g, a dokładność odczytu to 0,1 g. Waga sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest trwałość i precyzja bez zasilania elektrycznego. Zastosowanie: edukacja, demonstracje, kontrola jakości. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS w Polsce.








