Waga do żywności IP68/IP69K ze stali nierdzewnej 316, z certyfikatem NSF i zgodnością HACCP — do ekstremalnego mycia w przetwórstwie.
Sprawdzi się w:
Przetwórstwo spożywcze, pakowanie żywności, przemysł farmaceutyczny i chemiczny — w warunkach intensywnego mycia.

Dokładność odczytu 50 g przy zakresie 150 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 150 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Legalizacja — dopuszczona do obrotu handlowego
Waga posiada legalizację (Tak), spełnia wymagania prawnej kontroli metrologicznej. Może być stosowana w handlu, przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie wymagana jest urzędowa weryfikacja pomiarów.

Wyświetlacz: 6-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 45 mm
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30612498 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 150 kg |
| Odczyt (d) | 50 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 500 mm x 400 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP68;IP69k |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Liczenie sztuk z optymalizacją APW, Ważenie procentowe, Ważenie kontrolne, Liczenie kontrolne, Ważenie dynamiczne/wstrzymywanie wyświetlacza |
| Konstrukcja wagi | Platforma, kolumna oraz uchwyt montażowy wykonane ze stali nierdzewnej 316, hermetycznie zamknięty nierdzewny czujnik wagowy z IP68/IP69K, miernik w obudowie z poliwęglanu (IP68/IP69K) |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | 6-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 45 mm |
| Zasilanie | 6 baterii typu D (LR20) (w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 1600 godzin pracy na bateriach jednorazowych |
| Komunikacja | Opcjonalny zestaw z obsługą podczerwieni (IR) do pobierania danych z miernika bez otwierania obudowy; protokół GLP/GMP z zegarem czasu rzeczywistego |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661829805 |
| Wymiary urządzenia | 660 mm × 400 mm × 915 mm |
| Wysokość opakowania | 25.000 cm |
| Długość opakowania | 100.000 cm |
| Szerokość opakowania | 69.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 28.000 kg |
| Waga urządzenia | 26.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender_6000_Scale_Datasheet_PL_80777025_B.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender™ 6000 Hybrydowy i-D61PW150K1L7-M (150 kg / 50 g)
Pierwotna cena wynosiła: 12 820,00 zł.11 409,80 złAktualna cena wynosi: 11 409,80 zł. Netto


D61PW150K1L7-M — IP68/IP69K, stal 316, NSF/HACCP, 150 kg/50 g, baterie 1600 h
Waga do żywności IP68/IP69K ze stali nierdzewnej 316, z certyfikatem NSF i zgodnością HACCP — do ekstremalnego mycia w przetwórstwie.
Co zyskujesz?
Sprawdzi się w:
Przetwórstwo spożywcze, pakowanie żywności, przemysł farmaceutyczny i chemiczny — w warunkach intensywnego mycia.
Autoryzowany dystrybutor OHAUS — gwarancja 24 miesiące, serwis na terenie całej Polski. Wysyłka w 2-3 dni robocze, bezpłatnie.















































