
Solidna budowa: Cynk niklowany lub elektropolerowana stal nierdzewna
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.

Wyświetlacz: nie dot.
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30392347 |
|---|---|
| Funkcje | Chromatografia, destylacja, miareczkowanie, elektroliza, chemia, badania i rozwój, kontrola jakości, stojaki pierścieniowe, wanienki do kąpieli wodnych, zastosowania w pomieszczeniach czystych, w |
| Konstrukcja wagi | Cynk niklowany lub elektropolerowana stal nierdzewna |
| Wyświetlacz | nie dot. |
| Zasilanie | Do zamocowania łap do ram laboratoryjnych i innej aparatury wymagany jest dodatkowy uchwyt. |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Wysokość opakowania | 15.2 cm |
| Długość opakowania | 51 cm |
| Szerokość opakowania | 20 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 0.5 kg |
| Waga urządzenia | 0.5 kg |
| Koszt dostawy | 43.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Rods-Frames-and-Supports-Datasheet-PL-80775722_D.pdf |
| Instrukcja obsługi | 0 |
| Wymiary urządzenia | 404 mm |
Karta katalogowa (PL)
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Zacisk specjalny otwierający pierścień CLS-OPENRPM
Pierwotna cena wynosiła: 361,00 zł.321,29 złAktualna cena wynosi: 321,29 zł. Netto


















