
Dokładność odczytu 0.5 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Środowisko pracy: Suche
Konstrukcja przystosowana do wymagających warunków pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę.
| Numer Produktu | 30525429 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 kg |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 1000 mm x 1000 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629539988 |
| Wymiary urządzenia | 1000 mm × 1000 mm × 90 mm |
| Czas dostawy | ok 2-3 tygodnie |
| Waga opakowania | 98 kg |
| Waga urządzenia | 98 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-5000-Floor-Scale-Datasheet-PL_80776333_C.pdf |
Karta katalogowa (PL)
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Rama do montażu fundamentowego 1000x1000mm Malowana DF-F1
SKU: 22015393

Rampa najazdowa 1000mm Malowana DF-F1
SKU: 22015465

Mocowanie podłogowe rampy (2 sztuki) Stal Malowana DF-F1
SKU: 22015499

Kabel RS232 1,5 m OHAUS do wagi R71 — kabel połączeniowy
SKU: 30057595

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS DF52P1500F1R-M 1500 kg z legalizacją
Pierwotna cena wynosiła: 12 740,00 zł.11 338,60 złAktualna cena wynosi: 11 338,60 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS DF52P1500F1R-M — udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg, platforma 1000×1000 mm, z legalizacją.
Waga Platformowa OHAUS DF52P1500F1R-M to waga pomostowa z serii Defender 5000 o maksymalnym udźwigu 1500 kg i odczycie 0,5 kg. Model posiada legalizację, co umożliwia jego użytkowanie w transakcjach handlowych wymagających certyfikacji prawno-metrologicznej. Stalowa platforma 1000×1000 mm wykonana z malowanej stali zapewnia trwałość. Wskaźnik TD52P z kolorowym ekranem dotykowym oferuje zaawansowane opcje zarządzania ważeniem. Komunikacja RS232, USB i Ethernet. Idealna do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.













