
Dokładność odczytu 0.5 g/1 g przy zakresie 6 kg/15 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 6 kg/15 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30444767 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 6 kg/15 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 g/1 g |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 400 mm x 400 mm |
| Środowisko pracy | Mokre |
| Stopień szczelności | IP67 |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Jednostki miary | Jedn. użytkownika; Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; tona; uncja |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 (dostępny w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629532309 |
| Wymiary urządzenia | 677 mm × 400 mm × 122 mm |
| Wysokość opakowania | 23.500 cm |
| Długość opakowania | 80.000 cm |
| Szerokość opakowania | 60.000 cm |
| Czas dostawy | 2-3 dni robocze |
| Waga opakowania | 18.540 kg |
| Waga urządzenia | 17.240 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |







Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Wheel Kit, Defender Series
SKU: 30372146

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52XW-EU — 1 sztuka
SKU: 30424023
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS D52XW15WQDL5-EU 15 kg IP67
Pierwotna cena wynosiła: 6 970,00 zł.6 203,30 złAktualna cena wynosi: 6 203,30 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 Wodoodporny D52XW15WQDL5-EU, udźwig 15 kg, odczyt 2 g, klasa IP67, platforma 400×400 mm, RS232/USB/Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 Wodoodporny D52XW15WQDL5-EU to przemysłowa waga platformowa w klasie szczelności IP67 o maksymalnym udźwigu 15 kg i odczycie 2 g. Wodoodporna konstrukcja i platforma 400×400 mm ze stali nierdzewnej zapewniają trwałość w wymagających warunkach pracy. Interfejsy RS232, USB i Ethernet umożliwiają integrację z systemami zarządzania. Stosowana w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















