
Dokładność odczytu 1 kg przy zakresie 3000 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3000 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Legalizacja — dopuszczona do obrotu handlowego
Waga posiada legalizację (Tak), spełnia wymagania prawnej kontroli metrologicznej. Może być stosowana w handlu, przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie wymagana jest urzędowa weryfikacja pomiarów.

Wyświetlacz: 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.
| Numer Produktu | 30764258 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3000 kg |
| Odczyt (d) | 1 kg |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 1250 mm x 1250 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie kontrolne, Liczenie sztuk, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Miernik tworzywo ABS, nieruchoma płyta górna o grubości 5 mm, platforma stal malowana na czarno, skrzynka przyłączeniowa stal nierdzewna o klasie szczelności IP65 z dostępem bocznym, 4 czujnik |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym, opcjonalnie: 6 baterii typu C (LR14) (brak w zestawie) lub akumulator (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin z baterii jednorazowych;30 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Standardowe złącze RS232 (na płycie głównej) i opcjonalne porty USB lub Ethernet |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661828365 |
| Wymiary urządzenia | 1250 mm × 1250 mm × 90 mm |
| Wysokość opakowania | 27 cm |
| Długość opakowania | 129 cm |
| Szerokość opakowania | 129 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych (Zapytaj o dokładny czas dostawy) |
| Waga opakowania | 140.8 kg |
| Waga urządzenia | 139.4 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-3000-Floor-Scale-Datasheet_PL_80776784_A.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Instruction_Manual_i-DF33_12L_30724285_B.pdf |
Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Port Ethernet OHAUS TD52 — moduł komunikacyjny SST
SKU: 30429666

Statyw malowany 99 cm Malowany
SKU: 30531244

Statyw 99 cm Nierdzewny
SKU: 30539553

DB9 Adapter Male to Male
SKU: 30692384

Interfejs USB OHAUS DT33 do wagi i-DT33 — zestaw montażowy
SKU: 30699120

Osłona ochronna OHAUS i-DT33 (5 sztuk)
SKU: 30699121

Akumulator kwasowo-ołowiowy OHAUS i-DT33P — zestaw 6 V
SKU: 30699122
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS i-DF33P3000B1L 3000 kg
Pierwotna cena wynosiła: 8 650,00 zł.7 698,50 złAktualna cena wynosi: 7 698,50 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS i-DF33P3000B1L, udźwig 3000 kg, odczyt 1 kg, platforma 1250×1250 mm, komunikacja RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS i-DF33P3000B1L z serii Defender 3000 to waga podłogowa klasy przemysłowej przeznaczona do ważenia ciężkich ładunków do 3000 kg z rozdzielczością 1 kg. Platforma 1250×1250 mm ze stali z powłoką lakierniczą. Wskaźnik DT33P z podświetlonym wyświetlaczem LCD zapewnia czytelność w warunkach przemysłowych. Interfejsy RS232, USB i Ethernet umożliwiają pełną integrację z infrastrukturą IT zakładu. Waga sprawdzi się w logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.
















