
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe)
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesi….
| Numer Produktu | 30391844 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesiny i hidowle drożdży, barwienie/odbarwianie, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania |
| Konstrukcja wagi | Stal walcowana na zimno (CRS) |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe) |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Interfejs RS232 umożliwia dwukierunkową komunikację służącą do rejestracji danych i sterowania urządzeniem (modele cyfrowe) |
| Warunki pracy | od -10°C do 60°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 25.4 cm |
| Długość opakowania | 88.9 cm |
| Szerokość opakowania | 84.5 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 49.4 kg |
| Waga urządzenia | 49 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 61 cm × 67.8 cm × 14.9 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Klamry dwuwarstwowe zestaw 4
SKU: 30400051

Platforma uniwers. 61 X 46 cm S/S
SKU: 30400056

Platforma uniwers. 76 X 46 cm S/S
SKU: 30400058

Gumowa mata 46 x 61 cm
SKU: 30400063

Platforma hod. z matą 46 X 61 cm
SKU: 30400067

Platforma regulowana 61 x 46 cm
SKU: 30400069

Platforma na duże naczynia 76 X 46 cm
SKU: 30400070

Pręt regulacyjny, 46 cm
SKU: 30400073
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD2325DG — cyfrowa XL
Pierwotna cena wynosiła: 17 830,00 zł.15 868,70 złAktualna cena wynosi: 15 868,70 zł. Netto

Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD2325DG z cyfrowym panelem sterowania, wyświetlaczem LED, portem RS232 i bardzo dużą platformą roboczą do pracy z wieloma próbkami.
Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD2325DG to zaawansowane urządzenie o dużej pojemności platformy, wyposażone w cyfrowy panel sterowania z wyświetlaczem LED. Port RS232 umożliwia pełną integrację z systemami komputerowymi i automatyzację procesów. Maksymalny udźwig 22 kg pozwala na pracę z dużymi naczyniami laboratoryjnymi. Wzmocniona obudowa i antypoślizgowa mata gumowa zapewniają bezpieczną pracę. Zastosowanie: laboratoria badawcze, farmaceutyka, biotechnologia, przemysł chemiczny. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















