
Wyświetlacz: Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Testy immunologiczne, hybrydyzacje, hodowle komórek, bakterii, hodowle i zawiesi….
| Numer Produktu | 30391940 |
|---|---|
| Funkcje | Testy immunologiczne, hybrydyzacje, hodowle komórek, bakterii, hodowle i zawiesiny drożdży, testy ELISA, PCR, reakcje enzymatyczne |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z odlewu aluminiowego z pokrywą z poliwęglanu, bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Wyświetlacz | Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 34.3 cm |
| Długość opakowania | 49.5 cm |
| Szerokość opakowania | 48.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 13.8 kg |
| Waga urządzenia | 13.4 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 45.5 cm × 27.9 cm × 26.7 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Blok modułowy dla probówek 10 mm
SKU: 30400151

Blok modularny 12/13 mm 20 Hole
SKU: 30400152

Blok modułowy kombinacja różnych prob.
SKU: 30400156

Blok modularny 0.5 mL Microtaper
SKU: 30400157

Blok modułowy dla probówek 6 mm
SKU: 30400158

Blok modułowy dla probówek 1.5 ml
SKU: 30400159

Blok modułowy 250 mikrolitrów/6mm
SKU: 30400163

Blok modularny 50mLConical Centrifuge
SKU: 30400168
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka orbitalna Light Duty z inkubacją i funkcją chłodzenia ISICMBCDG, EU
Pierwotna cena wynosiła: 23 730,00 zł.21 119,70 złAktualna cena wynosi: 21 119,70 zł. Netto



















