
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED prędkości/czasu umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesi….
| Numer Produktu | 30391816 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesiny i hidowle drożdży, barwienie/odbarwianie, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania |
| Konstrukcja wagi | Stal walcowana na zimno (CRS) i stal nierdzewna, zewnętrzny moduł sterowania, cienki kabel wstążkowy (1,7 m) łatwo zmieści się pod drzwiami lub w porcie użytkowym inkubatora |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED prędkości/czasu umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Interfejs RS232 umożliwia dwukierunkową komunikację służącą do rejestracji danych i sterowania urządzeniem (modele cyfrowe) |
| Warunki pracy | od -10°C do 60°C, 100%RH |
| Wysokość opakowania | 22.9 cm |
| Długość opakowania | 55.2 cm |
| Szerokość opakowania | 46.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 22.2 kg |
| Waga urządzenia | 21.8 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 43.9 cm × 35.3 cm × 14.7 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Klamry dwuwarstwowe zestaw 4
SKU: 30400051

Platforma uniwers. 28 X 33 cm S/S
SKU: 30400052

Platforma uniwers. 33 X 33 cm S/S
SKU: 30400053

Platforma uniwers. 46 X 46 cm S/S
SKU: 30400054

Platforma uniwers. 61 X 46 cm S/S
SKU: 30400056

Gumowa mata 28 x 33 cm
SKU: 30400060

Gumowa mata 33 x 33 cm
SKU: 30400061

Gumowa mata 46 x 46 cm
SKU: 30400062
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka do środowisk ekstremalnych OHAUS SHEX1619DG
Pierwotna cena wynosiła: 20 070,00 zł.17 862,30 złAktualna cena wynosi: 17 862,30 zł. Netto

Wytrząsarka orbitalna OHAUS SHEX1619DG przystosowana do pracy w ekstremalnych warunkach środowiskowych, z oddzielnym sterownikiem cyfrowym i portem RS232.
Wytrząsarka orbitalna OHAUS SHEX1619DG to urządzenie z serii Extreme Environment Shakers, stworzone do pracy w wymagających warunkach: wysokiej wilgotności, środowiskach korozyjnych lub w inkubatorach. Platforma na sprężystych wspornikach ze stali nierdzewnej minimalizuje wibracje. Oddzielny sterownik cyfrowy z wyświetlaczem LED umożliwia regulację prędkości do 325 rpm i czasu pracy. Port RS232 zapewnia komunikację z systemami komputerowymi. Zastosowanie: laboratoria badawcze, farmaceutyka, biotechnologia, chemia analityczna. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.





































