
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe)
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesi….
| Numer Produktu | 30391865 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesiny i hidowle drożdży, barwienie/odbarwianie, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania |
| Konstrukcja wagi | Stal walcowana na zimno (CRS) |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe) |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Interfejs RS232 umożliwia dwukierunkową komunikację służącą do rejestracji danych i sterowania urządzeniem (modele cyfrowe) |
| Warunki pracy | od -10°C do 60°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 34.3 cm |
| Długość opakowania | 102.2 cm |
| Szerokość opakowania | 81.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 90.7 kg |
| Waga urządzenia | 90.3 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 72.9 cm × 67.8 cm × 17 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Platforma uniwers. 61 X 61 cm S/S
SKU: 30400057

Gumowa mata 61 x 61 cm
SKU: 30400064

Platforma na duże naczynia 61 X 61 cm
SKU: 30400071

Pręt regulacyjny, 61 cm
SKU: 30400074

Zacisk na kolbę 10 mL
SKU: 30400084

Zacisk na kolbę 25 mL
SKU: 30400085

Zacisk na kolbę 50 mL
SKU: 30400086

Zacisk na kolbę 125 mL
SKU: 30400087
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD4525DG — cyfrowa XXL
Pierwotna cena wynosiła: 24 160,00 zł.21 502,40 złAktualna cena wynosi: 21 502,40 zł. Netto

Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD4525DG z kwadratową platformą XXL, cyfrowym panelem sterowania LED i portem RS232 do pracy z największymi próbkami laboratoryjnymi.
Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD4525DG to urządzenie z największą platformą roboczą w serii SHHD, przeznaczone do wytrząsania wielu dużych naczyń jednocześnie. Cyfrowy panel sterowania z wyświetlaczem LED zapewnia precyzyjną regulację prędkości i czasu pracy. Port RS232 umożliwia integrację z systemami komputerowymi. Platforma ze stali nierdzewnej z gumową matą antypoślizgową. Zastosowanie: laboratoria badawcze, farmaceutyka, biotechnologia, analityka przemysłowa. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















