
Dokładność odczytu 2 g/5 g przy zakresie 6 kg/15 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 6 kg/15 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30461612 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 6 kg/15 kg |
| Odczyt (d) | 2 g/5 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 400 mm x 400 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 (dostępny w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629535706 |
| Wymiary urządzenia | 677 mm × 400 mm × 122 mm |
| Wysokość opakowania | 23.500 cm |
| Długość opakowania | 80.000 cm |
| Szerokość opakowania | 60.000 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 19.000 kg |
| Waga urządzenia | 17.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |






Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52XW-EU — 1 sztuka
SKU: 30424023

Zestaw uchwytów Printer Nierdzewna
SKU: 30424025
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW15RQDL5-M 15 kg
Pierwotna cena wynosiła: 6 702,00 zł.5 964,78 złAktualna cena wynosi: 5 964,78 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 Hybrid D52XW15RQDL5-M — maksymalny udźwig 15 kg, odczyt 5 g, platforma 400×400 mm, interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 Hybrid D52XW15RQDL5-M oferuje podwójny zakres ważenia 6 kg / 15 kg z odczytem 2 g / 5 g. Niskoprofilowa platforma ze stali nierdzewnej o wymiarach 400×400 mm zapewnia stabilność i odporność na trudne warunki pracy. Oddzielny wskaźnik wyposażony w kolorowy wyświetlacz i klawiaturę numeryczną ułatwia codzienną obsługę. Komunikacja przez RS232, USB i Ethernet umożliwia połączenie z systemami informatycznymi. Waga sprawdza się w magazynach, logistyce, produkcji przemysłowej i handlu hurtowym. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















