
Wyświetlacz: Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe)
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesi….
| Numer Produktu | 30391811 |
|---|---|
| Funkcje | Hodowle komórek, badania rozpuszczalności, ekstrakcje, hodowle bakterii, zawiesiny i hidowle drożdży, barwienie/odbarwianie, testy immunologiczne, badania białek, techniki znakowania |
| Konstrukcja wagi | Stal walcowana na zimno (CRS) |
| Wyświetlacz | Niezależne wyświetlacze LED (prędkość/czas) umożliwiają jednoczesny podgląd obu ustawień oraz sterowanie pokrętłami z naniesioną podziałką (modele analogowe) |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Interfejs RS232 umożliwia dwukierunkową komunikację służącą do rejestracji danych i sterowania urządzeniem (modele cyfrowe) |
| Warunki pracy | od -10°C do 60°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 22.9 cm |
| Długość opakowania | 55.2 cm |
| Szerokość opakowania | 46.3 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 22.2 kg |
| Waga urządzenia | 21.8 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 41.3 cm × 35.5 cm × 14.9 cm |
Seria Wytrząsarki Orbitalne Heavy Duty — wszystkie modele w jednym zestawieniu
| Model | Zakres | Dokładność | Legalizacja | Cena netto |
|---|---|---|---|---|
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD1619AL — analogowa | — | — | — | 7 689,60 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD1619DG — cyfrowa RS232aktualny | — | — | — | 9 852,30 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD2325AL — analogowa XL | — | — | — | 13 768,30 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD2325DG — cyfrowa XL | — | — | — | 15 868,70 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD4525DG — cyfrowa XXL | — | — | — | 21 502,40 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD6850DG — cyfrowa 2XL | — | — | — | 27 047,10 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty SHHD4550DG EU | — | — | — | 21 502,40 zł |
| Wytrząsarka Heavy Duty SHHD6825DG EU | — | — | — | 25 801,10 zł |
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Klamry dwuwarstwowe zestaw 4
SKU: 30400051

Platforma uniwers. 28 X 33 cm S/S
SKU: 30400052

Platforma uniwers. 33 X 33 cm S/S
SKU: 30400053

Platforma uniwers. 46 X 46 cm S/S
SKU: 30400054

Platforma uniwers. 61 X 46 cm S/S
SKU: 30400056

Gumowa mata 28 x 33 cm
SKU: 30400060

Gumowa mata 33 x 33 cm
SKU: 30400061

Gumowa mata 46 x 46 cm
SKU: 30400062
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka Heavy Duty OHAUS SHHD1619DG — cyfrowa RS232
Pierwotna cena wynosiła: 11 070,00 zł.9 852,30 złAktualna cena wynosi: 9 852,30 zł. Netto

Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD1619DG z cyfrowym sterowaniem, wyświetlaczem LED oraz portem RS232 do integracji z systemami komputerowymi.
Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty OHAUS SHHD1619DG łączy solidną budowę z nowoczesnym sterowaniem cyfrowym. Wyświetlacz LED pokazuje prędkość i czas pracy w czasie rzeczywistym. Port RS232 umożliwia komunikację z komputerem i automatyzację procesów laboratoryjnych. Gumowa mata antypoślizgowa na platformie roboczej 406 × 481 mm zabezpiecza próbki. Wzmocniona obudowa odporna na typowe odczynniki laboratoryjne. Zastosowanie: laboratoria badawcze, farmaceutyka, biotechnologia, biochemia. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.

















