
Dokładność odczytu 1 g/2 g przy zakresie 3 kg/6 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 3 kg/6 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Solidna budowa: Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio
Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilność pomiarów i długą żywotność wagi w codziennym użytkowaniu przemysłowym i laboratoryjnym.
| Numer Produktu | 30461610 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 3 kg/6 kg |
| Odczyt (d) | 1 g/2 g |
| Legalizacja | Tak |
| Wymiary szalki | 305 mm x 305 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie Procentowe, Liczenie sztuk z autooptymalizacją APW, Ważenie/Liczenie Kontrolne, Ważenie dynamiczne (Zwierząt)/Tryb Zatrzymania Wyniku na Wyświetlaczu |
| Konstrukcja wagi | Miernik w obudowie z tworzywa ABS (TD52P) lub stali nierdzewnej (TD52XW), szalka ze stali nierdzewnej 304, rama pomostu wykonana z szarej, wypiaskowanej, malowanej proszkowo stali węglowej, aluminio |
| Jednostki miary | Tony metryczne; gram; kilogram |
| Wyświetlacz | LCD, graficzny, z białym podświetleniem LED |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym lub akumulator litowo-jonowy (opcja) |
| Czas pracy na akumulatorze | 20 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Port RS232 (dostępny w standardzie). Opcje: Port Ethernet, WiFi, Bluetooth, RS485, USB, Drugi Port RS232, Wyjście Analogowe (4-20 mA, 0-10 V), Wyjścia przekaźnikowe 2WE/4WY |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 80% wilgotności względnej, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6971629535683 |
| Wymiary urządzenia | 588 mm × 305 mm × 122 mm |
| Wysokość opakowania | 36.300 cm |
| Długość opakowania | 48.000 cm |
| Szerokość opakowania | 44.500 cm |
| Czas dostawy | 4-6 dni roboczych |
| Waga opakowania | 11.000 kg |
| Waga urządzenia | 9.000 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Instrukcja obsługi | 0 |






Seria Wagi Przemysłowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Przekaźnik WE/WY, R71 TD52 DT61XW
SKU: 30097591

Karta Micro SD
SKU: 30303533

Dławik M16 D52
SKU: 30379716

Silikonowa osłona ochronna OHAUS TD52XW-EU — 1 sztuka
SKU: 30424023

Zestaw uchwytów Printer Nierdzewna
SKU: 30424025
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS Defender 5000 D52XW6RQDR5-M 6 kg
Pierwotna cena wynosiła: 6 175,00 zł.5 495,75 złAktualna cena wynosi: 5 495,75 zł. Netto


OHAUS Defender 5000 Hybrid D52XW6RQDR5-M — waga platformowa o maksymalnym udźwigu 6 kg i odczycie 1 g, platforma 305×305 mm, RS232/USB/Ethernet.
OHAUS Defender 5000 Hybrid D52XW6RQDR5-M to waga platformowa z podwójnym zakresem (3 kg/6 kg) i odczytem 1 g/2 g. Niskoprofilowa platforma ze stali nierdzewnej (305×305 mm) zapewnia trwałość w środowiskach przemysłowych. Kolorowy wyświetlacz dotykowy Defender 5000 i komplet interfejsów (RS232, USB, Ethernet) umożliwiają integrację z systemami ERP i zarządzania magazynem. Przeznaczona do magazynów, logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















