
Wyświetlacz: Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości/kąta nachylenia i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Hybrydyzacje, hodowle komórek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające.
| Numer Produktu | 30391975 |
|---|---|
| Funkcje | Hybrydyzacje, hodowle komórek, techniki znakowania, żele barwiące i odbarwiające |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z odlewanego aluminium z pokrywą z poliwęglanu |
| Wyświetlacz | Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości/kąta nachylenia i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 39.1 cm |
| Długość opakowania | 54 cm |
| Szerokość opakowania | 31.8 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 6.1 kg |
| Waga urządzenia | 5.7 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 43.2 cm × 27.9 cm × 26.7 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka kołysząca z inkubacją OHAUS ISRK04HDG
Pierwotna cena wynosiła: 15 190,00 zł.13 519,10 złAktualna cena wynosi: 13 519,10 zł. Netto

Wytrząsarka kołysząca z inkubacją OHAUS ISRK04HDG z cyfrowym panelem sterowania temperatury i prędkości, przezroczystą pokrywą i antypoślizgową platformą.
Wytrząsarka kołysząca z inkubacją OHAUS ISRK04HDG to profesjonalne urządzenie laboratoryjne łączące ruch kołyszący z kontrolą temperatury. Cyfrowy panel umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury, prędkości i czasu pracy. Przezroczysta pokrywa akrylowa zapewnia obserwację próbek podczas inkubacji. Antypoślizgowa platforma robocza zabezpiecza naczynia przed przemieszczaniem. Stosowana w mikrobiologii, biochemii, hodowli komórkowej i farmaceutyce. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.























