
Wyświetlacz: Kolorowy ciekłokrystaliczny ekran dotykowy (LCD) o przekątnej 4,3 cala (10,9 cm), zaprogramowany w sześciu językach
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: DNA, RNA, hodowle komórek, hybrydyzacje, badania białek.
| Numer Produktu | 30391998 |
|---|---|
| Funkcje | DNA, RNA, hodowle komórek, hybrydyzacje, badania białek |
| Konstrukcja wagi | Nienagrzewająca się obudowa Valox, zdejmowany plastikowy stojak, pokrywa i śrubokręt do wyjmowania bloku (w zestawie) |
| Wyświetlacz | Kolorowy ciekłokrystaliczny ekran dotykowy (LCD) o przekątnej 4,3 cala (10,9 cm), zaprogramowany w sześciu językach |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający (w zestawie), urządzenie wymaga zastosowania bloku — kompatybilne z blokami Eppendorf Thermomixer® R |
| Komunikacja | Port USB zapewnia większą elastyczność w zakresie zbierania i transferu danych |
| Warunki pracy | 5°C – 35°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 18.5 cm |
| Długość opakowania | 42.6 cm |
| Szerokość opakowania | 31.8 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 5.3 kg |
| Waga urządzenia | 4.9 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 269 mm × 262 mm × 137 mm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Blok termiczny do mikropłytek
SKU: 30400126

Blok term. do płytek PCR 384-wnękowych
SKU: 30400127

Blok term. do 02 ml próbek/płytek PCR
SKU: 30400128

Blok dla probówek 30 x 05 ml
SKU: 30400129

Blok dla probówek 24 x 15 ml
SKU: 30400130

Blok dla probówek 24 x 20 ml
SKU: 30400131

Blok dla microprob. Eppendorf 9 x 20 ml
SKU: 30400134

Blok dla probówek stożkowych 9 x 15ml
SKU: 30400135
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka termiczna z funkcją chłodzenia ISTHBLCTS EU
Pierwotna cena wynosiła: 17 270,00 zł.15 370,30 złAktualna cena wynosi: 15 370,30 zł. Netto


















