
Dokładność odczytu 0.5 kg przy zakresie 1500 kg
Wysoka rozdzielczość pomiaru pozwala na precyzyjne ważenie nawet najmniejszych próbek. Zakres do 1500 kg zapewnia wszechstronność w codziennej pracy laboratoryjnej i produkcyjnej.

Wyświetlacz: 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Ważenie, Ważenie kontrolne, Liczenie sztuk, Sumowanie.
| Numer Produktu | 30700624 |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 1500 kg |
| Odczyt (d) | 0.5 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Wymiary szalki | 1000 mm x 1000 mm |
| Środowisko pracy | Suche |
| Czas stabilizacji | 1 s |
| Funkcje | Ważenie, Ważenie kontrolne, Liczenie sztuk, Sumowanie |
| Konstrukcja wagi | Miernik tworzywo ABS, nieruchoma płyta górna o grubości 5 mm, platforma stal malowana na czarno, skrzynka przyłączeniowa stal nierdzewna o klasie szczelności IP65 z dostępem bocznym, 4 czujnik |
| Jednostki miary | Tony metryczne; funt; funt:uncja; gram; kilogram; uncja |
| Wyświetlacz | 7-segmentowy wyświetlacz LCD z wielokolorowym podświetleniem |
| Zasilanie | Wbudowany zasilacz z przewodem zasilającym, opcjonalnie: 6 baterii typu C (LR14) (brak w zestawie) lub akumulator (brak w zestawie) |
| Czas pracy na akumulatorze | 100 godzin z baterii jednorazowych;30 godzin pracy na zasilaniu akumulatorowym |
| Komunikacja | Standardowe złącze RS232 (na płycie głównej) i opcjonalne porty USB lub Ethernet |
| Warunki pracy | 10°C – 40°C, 85%RH, bez kondensacji |
| Kod EAN | 6973661828471 |
| Wymiary urządzenia | 1000 mm × 1000 mm × 90 mm |
| Wysokość opakowania | 27 cm |
| Długość opakowania | 129 cm |
| Szerokość opakowania | 129 cm |
| Czas dostawy | 2-4 dni robocze (Zapytaj o dokładny czas dostawy) |
| Waga opakowania | 118.8 kg |
| Waga urządzenia | 117.4 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Karta katalogowa | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Defender-3000-Floor-Scale-Datasheet_PL_80776784_A.pdf |
| Instrukcja obsługi | https://centrumwag.pl/wp-content/uploads/2026/03/Instruction_Manual_i-DF33_12L_30724285_B.pdf |
Seria Wagi pomostowe — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Drukarka igłowa OHAUS SF40A EU do wag laboratoryjnych
SKU: 30064202

Port Ethernet OHAUS TD52 — moduł komunikacyjny SST
SKU: 30429666

Statyw malowany 99 cm Malowany
SKU: 30531244

Statyw 99 cm Nierdzewny
SKU: 30539553

DB9 Adapter Male to Male
SKU: 30692384

Interfejs USB OHAUS DT33 do wagi i-DT33 — zestaw montażowy
SKU: 30699120

Osłona ochronna OHAUS i-DT33 (5 sztuk)
SKU: 30699121

Akumulator kwasowo-ołowiowy OHAUS i-DT33P — zestaw 6 V
SKU: 30699122
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Warto wiedzieć przed zakupem wagi
Waga Platformowa OHAUS i-DF33P1500B1R 1500 kg
Pierwotna cena wynosiła: 7 945,00 zł.7 071,05 złAktualna cena wynosi: 7 071,05 zł. Netto


Waga Platformowa OHAUS i-DF33P1500B1R, udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg, platforma 1000×1000 mm, interfejsy RS232, USB, Ethernet.
Waga Platformowa OHAUS i-DF33P1500B1R to przemysłowa waga pomostowa z serii Defender 3000 przeznaczona do intensywnego użytkowania w magazynach i zakładach produkcyjnych. Platforma 1000×1000 mm ze stalowej blachy ryflowanej malowanej proszkowo, maksymalny udźwig 1500 kg, odczyt 0,5 kg. Wskaźnik DT33P z podświetlanym wyświetlaczem zapewnia czytelność w każdych warunkach. Wbudowane interfejsy RS232, USB i Ethernet ułatwiają integrację z systemami zarządzania magazynem. Idealna dla logistyki, produkcji przemysłowej i handlu hurtowego. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.















