
Wyświetlacz: Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Testy immunologiczne, hybrydyzacje, hodowle komórek, bakterii, hodowle i zawiesi….
| Numer Produktu | 30391919 |
|---|---|
| Funkcje | Testy immunologiczne, hybrydyzacje, hodowle komórek, bakterii, hodowle i zawiesiny drożdży, testy ELISA, PCR, reakcje enzymatyczne |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z odlewu aluminiowego z pokrywą z poliwęglanu, bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Wyświetlacz | Czytelne i niezależne wyświetlacze LED temperatury, prędkości i czasu umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | 5°C – 40°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 39.1 cm |
| Długość opakowania | 54 cm |
| Szerokość opakowania | 31.8 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 11.5 kg |
| Waga urządzenia | 11.1 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 43.2 cm × 27.9 cm × 27 cm |
Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe

Zacisk na kolbę 10 mL
SKU: 30400084

Zacisk na kolbę 25 mL
SKU: 30400085

Zacisk na kolbę 50 mL
SKU: 30400086

Zacisk na kolbę 125 mL
SKU: 30400087

Zacisk na kolbę 250 mL
SKU: 30400088

Zacisk na kolbę PVC 125ml
SKU: 30400099

Zacisk na kolbę PVC 250ml
SKU: 30400100

Stojak na microprobówki
SKU: 30400114
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka inkubacyjna OHAUS ISLD04HDG Light Duty orbitalna
Pierwotna cena wynosiła: 12 760,00 zł.11 356,40 złAktualna cena wynosi: 11 356,40 zł. Netto

Kompaktowa wytrząsarka orbitalna z inkubacją OHAUS ISLD04HDG Light Duty, cyfrowe sterowanie temperatury, prędkości i czasu.
Wytrząsarka orbitalna z inkubacją OHAUS ISLD04HDG to kompaktowe urządzenie Light Duty przeznaczone do laboratoriów o ograniczonej przestrzeni roboczej. Wyposażona w przezroczystą pokrywę ochronną, podgrzewaną platformę z antypoślizgową powierzchnią oraz cyfrowy panel sterowania z oddzielnymi wyświetlaczami temperatury, prędkości i czasu. Nóżki antywibracyjne zapewniają stabilność pracy. Stosowana w laboratoriach analitycznych, diagnostycznych oraz przy hodowlach komórkowych i mikrobiologicznych. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.























