
Wyświetlacz: Czytelne i niezależne wyświetlacze LED (prędkość, kąta nachylenia i czas) umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień (modele cyfrowe), urządzenie posiada również pokrętła ste
Czytelny wyświetlacz zapewnia komfort odczytu wyników i szybką nawigację po funkcjach wagi.

Zaawansowane funkcje ważenia
Waga oferuje bogaty zestaw funkcji: Mieszanie próbek krwi, ekstrakcja DNA, techniki znakowania, żele do barwienia i ….
| Numer Produktu | 30391989 |
|---|---|
| Funkcje | Mieszanie próbek krwi, ekstrakcja DNA, techniki znakowania, żele do barwienia i odbarwiania, hybrydyzacja |
| Konstrukcja wagi | Obudowa z odlewanego aluminium, antypoślizgowa gumowa mata (w zestawie), opcja tacy z możliwością piętrowego ustawienia (wszystkie modele oprócz analogowego modelu Waver) |
| Wyświetlacz | Czytelne i niezależne wyświetlacze LED (prędkość, kąta nachylenia i czas) umożliwiają jednoczesny podgląd wszystkich ustawień (modele cyfrowe), urządzenie posiada również pokrętła ste |
| Zasilanie | Odłączany kabel zasilający ( w zestawie) |
| Komunikacja | Nie dot. |
| Warunki pracy | od -10°C do 60°C, 80%RH, bez kondensacji |
| Wysokość opakowania | 31.4 cm |
| Długość opakowania | 54 cm |
| Szerokość opakowania | 31.8 cm |
| Czas dostawy | Napisz, żeby uzyskać więcej informacji |
| Waga opakowania | 3.4 kg |
| Waga urządzenia | 3 kg |
| Koszt dostawy | 0.00 zł |
| Wymiary urządzenia | 42.5 cm × 25.4 cm × 14 cm |

Seria Sprzęt Laboratoryjny — wszystkie modele w jednym zestawieniu
Powiązane akcesoria i wyposażenie dodatkowe
Gwarancja i wsparcie
Pełna gwarancja producenta OHAUS
Oficjalny partner OHAUS w Polsce
Kalibracja, naprawa, przeglądy
Zadzwoń: 506 007 870
Wytrząsarka kołysząca OHAUS SHRK04DG EU — cyfrowa
Pierwotna cena wynosiła: 4 920,00 zł.4 378,80 złAktualna cena wynosi: 4 378,80 zł. Netto

Wytrząsarka kołysząca OHAUS SHRK04DG EU z cyfrowym sterowaniem prędkości i czasu — uchylna antypoślizgowa platforma.
Wytrząsarka kołysząca OHAUS SHRK04DG EU wyposażona jest w cyfrowy panel sterowania z wyświetlaczem LED i regulację prędkości oraz czasu. Uchylna platforma z antypoślizgową powierzchnią i stalową ramką zapewnia stabilne utrzymanie naczyń podczas kołysania. Centralne mocowanie platformy na czopie gwarantuje równomierne mieszanie. Cicha praca sprawdza się w laboratoriach biologicznych, hodowlach komórkowych, elektroforezie i farmaceutyce. Centrumwag.pl — autoryzowany dystrybutor OHAUS.


















